Długopisy reklamowe – dlaczego warto zdecydować się na ich zakup?

Długopisy reklamowe

Długopisy reklamowe

Jeżeli szukamy niedrogiego, a jednocześnie praktycznego gadżetu reklamowego, długopis idealnie sprawdzi się do tego celu. Składa się on z obudowy oraz rurki wypełnionej tuszem i zakończonej obsadką. W ostatnim z elementów znajduje się kulka o średnicy około 1 milimetra, która w czasie pisania obraca się, rozprowadzając tusz po kartce. Jest ona osadzona w gnieździe, które pozwala jej na swobodne obracanie się i skutecznie zapobiega przed wypadaniem. Między kulką i gniazdem znajduje się mała przestrzeń, przez którą wypływa tusz.

Długopisy reklamowe to tani, skuteczny, a jednocześnie nienachalny sposób na wypromowanie swojej działalności. Możemy go wręczyć naszym potencjalnym klientom podczas imprez branżowych takich, jak konferencja, sympozjum czy targi lub dołączyć darmowo do złożonego przez nich zamówienia, traktując go jako miły, bezpłatny upominek. Na takim długopisie znaleźć może się zarówno logo firmy, jak i jej hasło reklamowe. Najlepiej, by jego kolorystyka wiązała się z barwami charakterystycznymi dla marki. To gadżet, co do którego możemy mieć pewność, że będzie regulowanie użytkowany przez naszego klienta.

Długopisy reklamowe dostępne są w wielu różnych kolorach i rodzajach, dzięki czemu każdy, bez względu na budżet i indywidualne potrzeby, znajdzie tutaj coś dla siebie. Do wyboru mamy między innymi modele plastikowe, plastikowo – metalowe, metalowe, transparentne oraz dotykowe przeznaczone do obsługi smartfonów i tabletów.

długopisy reklamowe to nie jedyne artykuły piśmiennicze, które możemy wręczyć naszym klientom. Jeżeli szukamy efektownego, wysokiej jakości produktu, idealnie do tego celu sprawdzą się pióra wieczne. Kupując je możemy mieć pewność, że w pozytywny sposób wpłyną one na wizerunek firmy i posłużą obdarowanemu przez długi czas. Doskonałym pomysłem na reklamowy podarunek premium, na przykład dla stałych klientów. będzie zestaw składający się z długopisu oraz pióra wiecznego umieszczonych w stylowym etui, na którym wygrawerować możemy nasze logo.